Dáváme ženám příležitosti a práci
Léčivá síla z přírody s bílým slonem, symbolem zdraví, štěstí a úspěchu, v jedné lahvičce
vložila 6.12.2017

Léčivá síla z přírody s bílým slonem, symbolem zdraví, štěstí a úspěchu, v jedné lahvičce

Příroda a její moudrost jako hlavní rádce, jak pomáhat druhým ke zdraví a harmonii.

Bílý slon je ve východních kulturách symbolem nejen zdraví a štěstí, ale i vnitřního klidu, vyrovnanosti a moudrosti. Je posvátný stejně jako zákony přírody, a právě odtud čerpají produkty White Elephant svou sílu a hojivé účinky.


Foto: FB White Elephant

Tyto produkty jsou přírodní v pravém slova smyslu, není v nich obsažena žádná chemie, a jejich účinky jsou prověřené dlouhodobými zkušenostmi z oblasti fytoterapie a medicíny východních kultur.

Na více podrobností jsme se zeptali pana doktora Jiřího Pantůčka, duchovního otce produktů White Elephant.

Jaká z bylin je podle vás největší afrodiziakum?

Celá receptura přípravku Milování je poskládaná tak, aby se jednotlivé složky vzájemně podporovaly v účinku. Pokud bych však měl účinnost některé z použitých bylin vypíchnout, pak by to byly kotvičník (Tribulus terrestris) a maca. Maca je známá také pod lidovým označením „peruánská viagra“.

Jaká bylinka je nejlepší nyní v zimě?

Častým problémem v zimním období je onemocnění močových cest. V elixíru na močové cesty je důležitou součástí lichořeřišnice. Ta je vhodná i na problémy dýchacích cest a hovoří se o ní jako rostlinném antibiotiku. A vzhledem k tomu, že konec roku je provázen vyšší četností depresí, doporučil bych rovněž šišák bajkalský. Musím však říct, že bylin, které si zaslouží naši pozornost, je mnohem více. 

Volit můžete ze široké nabídky

White Elephant neboli Bílý slon, nabízí elixíry chránící srdce, cévy, klouby, močové cesty, prostatu, dobrý spánek, ale i produkty na hubnutí, detoxikaci, menstruační potíže nebo podpůrné prostředky pro zkvalitnění sexu nebo léčbu deprese.

Máte problém s nadváhou? Jedním z nejpravděpodobnějších důvodů vzniku obezity může být zpomalení výkonnosti metabolismu. Společnost White Elephant vyvinula podpůrný bylinný přípravek Hubnutí. Guarana je jihoamerická bylinka s vysokým obsahem přírodního kofeinu. Na rozdíl od kofeinu získaného z kávy nezpůsobuje nepříznivé projevy jako bušení srdce a pocení, pouze stimuluje úroveň energetického metabolismu.

Bylinný elixír Král je skutečný král mezi všemi produkty. Ano, stárnutí je možné zpomalit. Tento dokonale namíchaný koktejl toho nejlepšího, čím lze přírodním způsobem posílit organismus, obsahuje vyváženou směs pro tělo a mysl cenných ingrediencí. Spolu se zdravým životním stylem se postará o to, aby vaše buňky mládly.

White Elephant také vyvinula unikátní bylinný přípravek ke zmírnění premenstruačního syndromu. Pupalkový olej je svým účinkem na PMS naprosto unikátní. Celá řada klinických studií to potvrzuje a v mnoha zemích byla tato bylina schválena jako prostředek ke zmírnění PMS.

Bylinná kompozice Těhotenství obsahuje celou řadu nenahraditelných látek a živin, které je nutné přijímat právě v těhotenství.

White Elephant nezapomíná ani na děti, přináší bylinnou kompozici, která vyváženým způsobem doplňuje vitamíny, minerály a další stavební látky, které jsou potřebné pro optimální vývoj jemného dětského organismu.

Kromě toho se firma také zabývá účinky polodrahokamů na mysl a tělo a nabízí krásné léčivé náramky.

Nedílnou součástí filozofie White Elephant je nabízet osvětu: knihy, které podrobně popisují účinky rostlin a dalších látek v elixírech, a které také poskytují praktické rady a doporučení, jak zkvalitnit svůj životní styl a tedy naplnit symbol posvátného bílého slona o štěstí, zdraví, lásce a harmonii…

 

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (5)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.2.2018
bylinky jsou super
31.1.2018
Úžasné ♥
8.12.2017
Krásné.
7.12.2017
nádhera
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (5)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
20.2.2018
bylinky jsou super
31.1.2018
Úžasné ♥
8.12.2017
Krásné.
7.12.2017
nádhera