Dáváme ženám příležitosti a práci
Hledání zdravého a šťastného života, to je příběh Louise L. Hay
vložila 19.10.2017

Hledání zdravého a šťastného života, to je příběh Louise L. Hay

Jako učitelka vědy o mysli, vyhledávaná terapeutka, duchovní koučka a autorka mnoha bestsellerů pomohla milionům lidí na celém světě. Její životní příběh je důkazem pozitivních účinků self-help terapie.

To, co se stalo Louise Hay, se může přihodit komukoli. Ale ona nám dala návod k řešení – jak zvládnout složitá období v našem životě, jak lépe porozumět, jak se vyléčit.

Základní myšlenky jsou: 

Všechno, co se nám děje, má svou příčinu.
Vše je možné změnit, pochopit a přijmout jako odrazový můstek pro kvalitnější život.

Nemoc a léčba. Trápení a smíření. Ztráta a pochopení. Každému z nás nebo našich blízkých se někdy přihodilo něco těžkého, složitého nebo komplikovaného. Louise L. Hay a její příběh dává naději.

Vyrůstala v chudobě a dospívala v krutých složitostech lidských vztahů a její trápení se promítlo i do jejího těla, v roce 1977 onemocněla rakovinou děložního čípku. Z tohoto onemocnění se vyléčila díky svému přesvědčení v moc mysli, v sílu pozitivní myšlenky.

Na základě své osobní zkušenosti s vážnou nemocí zdokonalila systém afirmací, s kterým už dříve pracovala, a rychlé uzdravení bylo vlastně potvrzením její terapie. Ano, slova vyslovená s vnitřní naléhavostí mohou léčit.

Afirmace je takové slovní spojení, jehož síla a výsledek závisí na myšlence intenzivně soustředěné na svůj obsah. Naši vlastní mysl můžeme použít k tomu, abychom se uzdravili, byli úspěšní, dařilo se nám dobře. Abychom se cítili příjemněji a radostněji.

Afirmace, síla soustředěné mysli překonávající osud

Jsme to my, naše myšlenky, kdo v konečném důsledku tvoří naši realitu, bez ohledu na prostředí, vzdělání nebo osud. Síla našich soustředěných myšlenek mění události a okolnosti našeho života.

Na cokoli se pevně soustředíme a k čemu vyšleme svou pozitivně zaměřenou energii, se může změnit právě intenzitou vysloveného, ať nahlas či vnitřně.

Základní poselství Louise L. Hay v mnoha jejích knihách zaměřených na tvůrčí schopnosti lidské mysli, a především v knize Miluj svůj život, zní:

Pokud jsme ochotni vykonat potřebnou mentální práci, může být uzdraveno takřka vše

 

Krásný víkend milé ženy 

foto: oficiální web Louise Hay a Pinterest

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (11)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
12.2.2018
8.12.2017
8.12.2017
Také jsem o ní dost četla.
22.10.2017
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (11)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
12.2.2018
8.12.2017
8.12.2017
Také jsem o ní dost četla.
22.10.2017