Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Fertility Koučink: Na cestě za dítětem
vložila 15.6.2017

Fertility Koučink: Na cestě za dítětem

Věřím, že čekání na miminko má být tou nejkrásnější životní etapou partnerského života.

 

Ne pokaždé to tak ale je. Někdy je cesta za vytouženým děťátkem opravdu dlouhá a vyčerpávající. Je potřeba překonat spoustu překážek, vyzkoušet všechny možné způsoby a hlavně neztrácet naději.

 

Ukazuje se, že psychická podpora je jedním z hlavních faktorů ovlivňující úspěch ve snaze otěhotnět. Bohužel se této stránce v naší zemi nevěnuje dostatečná pozornost.

 

Ženy jsou ponechány na pospas lékařům, špatné zprávy jsou často sdělovány neosobním způsobem, zkouší všechny možné alternativní postupy a přesto vytoužené miminko nepřichází.

 

Místo toho přijde zklamání, pocity viny, ženy se často zlobí na svoje tělo, které nefunguje tak, jak by si přály. V hlavně mají zmatek a na všechno jsou úplně sami. 

 

UZAVŘENÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA

POŽÁDAT O PŘIJETÍ

 

 

KDO JE FERTILITY COACH?

FERTILITY COACH je vlastně taková dula pro nastávající maminky, které na miminko čekají déle, než by si přály.  Doprovází a podporuje ženu po celou dobu čekání, případně v průběhu těhotenství, a také po porodu.  

Pracuje s alternativními postupy pro přirozené početí jako je např. Symptotermální metoda, cvičení na posílení a relaxaci pánevního dna, hormonální yoga, čínská medicína, homeopatie, Bachovy květové esence, apod.

Umí si poradit s detoxikací organismu po vysazení hormonální antikoncepce a zná cesty, jak "nastartovat" menstruační cyklus. 

 

Vyzná se v základních procesech IVF, léčebných postupech a má kontakty na centra asistované reprodukce. Pokud je potřeba, doprovodí klientku až na sál a při zákroku ji bude držet za ruku. Dopředu spolu natrénujeme vizualizaci, aby byl okamžik početí miminka v rámci možností co nejpříjemnější.

 

Zvládne odhalit nevědomé příčiny neplodnosti a pomůže ženě zpracovat traumata a složité životní situace, které mohou početí miminka ne nevědomé úrovni bránit.

 

Podporuje klientku v hledání vlastní cesty, v rozhodování, v komunikaci s partnerem a okolím.

 

Poskytne bezpečné místo, když se žena potřebuje vyplakat...

Psychická pohoda totiž hraje v touze po miminku obrovskou roli. Lékaři udávají, že až 25 % párů se nedaří z důvodu psychické zátěže. A to není zrovna malé číslo

 

Podrobné info najdete na webu: 

http://kdyzmiminkoneprichazi.cz/

 

Osobní konzultacisi můžete objednat v Praze či Brně. Sezení trvá 60 - 90 minut, probíhá v krásném prostředí pracovny Ženy s.r.o. 

 

Těším se a držím maminkám, které touží po děťátku, palce

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
24.7.2017
16.6.2017
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (2)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
24.7.2017
16.6.2017