Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
Jsi Čaroděj/ka?
vložila 13.10.2017

Jsi Čaroděj/ka?

Milé ženy, čarodějky,

jsme tři kamarádky Monika, Tereza a Martina a rády bychom vám představily jednu skvělou autorku a jednu skvělou knihu. A požádaly vás o podporu. Je to totiž naše srdeční záležitost.  

Společně jsme připravily k vydání český překlad knížky Inelie Benz Jsi Čaroděj/ka?. Abychom získaly peníze na tisk knihy (největší položka v rozpočtu), jdeme cestou tzv. sdíleného financování, kdy lidé mohou podpořit projekty, které se jim líbí a za svoji podporu si vybrat odměnu. Takhle to vypadá https://www.hithit.com/cs/project/4022/jsi-carodej-ka 

Mám moc velkou radost, protože nyní na konci prvního týdne (máme celkem 30 dní) jsme vybrali již 85% cílové částky. To je super! Neusínáme ale ještě na vavřínech a jedeme dál. Proto dnes oslovuji i vás. Pokud vás knížka zaujme, podpořte nás. Každá podpora je pro nás velmi cenná. Když cílovou částku přesáhneme, vytiskneme více knížek a výrazně nám to usnadní práci na další knize (Inteview with an Angel – Rozhovor s andělem) a úžasných tarotových kartách. (Návratnost nákladů je totiž při prodeji knížek klasickou cestou skrze knihkupectví  a eshopy velmi, velmi pomalá.)

A o čem knížka je? Čím je zajímavá? Magii bere jako součást běžného každodenního života a uvádí na pravou míru mnoho zdánlivě nepochopitelných jevů. Můžu se opravdu telepaticky s někým spojit, léčit, programovat budoucnost, vědět, co se stane? Jak vím, co je představa a co je realita? A čím se mám  řídit? Mám poslechnout rozum nebo to, co cítím, svoji intuici, můj vnitřní hlas?  Díky téhle knížce budete mít možnost zjistit a vyzkoušet si, co všechno máte za schopnosti a rozvinout je, pokud budete mít zájem. 

Autorka Inelia Benz www.inelia.com čerpá ze svých vlastních zkušeností a srozumitelně a prakticky vše vysvětluje. Je lektorkou osobního rozvoje, matkou čtyř dětí, ale také léčitelkou, šamankou a čarodějkou.

Více než pět let sledujeme její práci, na internetu jsou dostupná její videa, audiokurzy, články a knihy.  Moc se nám líbí, protože to, co říká, má hlavu a patu. Je esoterická i logická zároveň. A hlavně je pravdivá.

Kamarádka TerezA Dubinová v předmluvě k její knize o ní píše: 

Milé čtenářky, milí čtenáři,
dostává se vám do rukou historicky první překlad knihy americké duchovní učitelky chilského původu Inelie Benz do českého jazyka. Už to samo o sobě je důvodem k radosti. Dalším důvodem je skutečnost, že touto knihou je moudrý, vtipný
a srozumitelný text s názvem „Jsi Čaroděj/ka?“.

Inelia Benz ve svých textech, poselstvích a knihách předává svůj jedinečný pohled ženy, jejíž duše se na planetu Zemi vtělila vůbec poprvé. Co to znamená? Znamená to, že není zatížena traumaty a bolestnými vzpomínkami, jež zpravidla moudré a vyzrálé duše na Zemi mají – a jež často nejprve musí zpracovat a pustit, aby mohly dále růst. Inelia se na náš svět a život dívá bez zátěže a předsudků, s lehkostí, humorem, bystrým vhledem a střízlivou neutralitou. Předává informace, aniž by posuzovala a hodnotila. Dává na výběr a neustále zdůrazňuje naši vlastní autoritu. Nevystupuje jako nositelka „Pravdy“, ale jako inspirativní a vtipná vypravěčka, uzemněná matka čtyř dětí, která dokáže povzbudit, poučit i rozesmát. Hluboké pravdy sdílí srozumitelně a jednoduše, odkazuje na své i naše žité zkušenosti a neustále připomíná úlohu naší svobodné volby – základního zákona našeho vesmíru. Skrze příběhy nás učí dívat se na život jako na velké dobrodružství, jehož zamýšleným smyslem je – pokud si ho zvolíme – radost, láska a světlo. 

Tato kniha léčí. Léčí kolektivní i individuální paměť. Mnoho z nás si pamatuje, vědomě či podvědomě, násilí systému, lynčování davem, ohnivé hranice pro „kacíře“, odsuzování odlišností, trestání za projevy mimořádných darů a schopností, potlačování touhy po svobodě, znemožnění jedinečné tvořivosti, otroctví ducha, vyprázdněnou spiritualitu, ušlechtilá slova a jim odporující činy, krutost držitelů moci a jejich „jediné pravdy“, i nezralé zneužívání duchovních darů a dovedností k egoistickým účelům. Jako bychom se probouzeli ze špatného snu a protahovali křídla. Inspirativní a moudré osobnosti jako je Inelia Benz nám pomáhají postavit se na vlastní nohy, znovu důvěřovat svému srdci a své intuici, najít znovu smysl v učení a studiu viditelných i neviditelných světů a žít i tvořit v naději, že nový kosmický cyklus nás vede ke skutečné spiritualitě – spiritualitě propojující tělo, duši a Ducha, všední a sváteční, pozemské a kosmické, vyvažující v lásce a respektu mužskou a ženskou polaritu. 

V newsletteru z května 2013 Inelia Benz napsala: „Co přichází? Vkročení do naší pravé podstaty a síly, tvoření fyzické reality, která odráží naši skutečnou přirozenost lidských bytostí – radost, světlo, lásku. Všechno ostatní jsou nízkovibrační hry.
Můžeme se podívat do očí druhého člověka a skutečně VIDĚT. Čas spasitele je pryč, je tu čas naší svrchovanosti a nezávislosti.
Je to vzrušující cesta růstu a objevů.“
Ať už má naše cesta jakoukoli podobu, sdílení s lidmi zralejšího Ducha není nikdy dost. Ať je kniha „Jsi Čaroděj/ka?“ pro vás přínosná a zajímavá!

 

DĚKUJEME ZA JAKOUKOLIV VAŠI PODPORU, SDÍLENÍ A DOPORUČENÍ A DRŽTE NÁM PALCE!!!

 

 

 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
15.3.2018
Moni, palce držím. Úžasný projekt! A sdílím
16.3.2018
Evo, díky moc za podporu!
16.10.2017
Knížka vypadá moc zajímavě.
16.10.2017
díky
15.10.2017
Ženušky, před chvílí mi zatrnulo, když jsem si vzpomněla, že jsem tenhle příspěvek rozepsala a zapomněla dokončit. Mezitím byl publikovaný a já čekala kritické komentáře. Místo toho lajky. Moc díky. My ženy jsme opravdu úžasná stvoření!!!
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (3)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
15.3.2018
Moni, palce držím. Úžasný projekt! A sdílím
16.3.2018
Evo, díky moc za podporu!
16.10.2017
Knížka vypadá moc zajímavě.
16.10.2017
díky
15.10.2017
Ženušky, před chvílí mi zatrnulo, když jsem si vzpomněla, že jsem tenhle příspěvek rozepsala a zapomněla dokončit. Mezitím byl publikovaný a já čekala kritické komentáře. Místo toho lajky. Moc díky. My ženy jsme opravdu úžasná stvoření!!!