Dáváme ženám příležitosti a práci
Důležitá ingredience pro splněná přání v roce 2017
vložila 9.1.2017

Důležitá ingredience pro splněná přání v roce 2017

Celý nový rok je před námi. Většina z nás je naladěná na velké dobrodružství, kdy nás čeká spoustu splněných přání. Myslím, že do této většiny se ráda zařadím 

Nicméně… jak všichni víme, často po pozitivním očekávání přijde něco, co nás bude mít tendenci srazit… nepůjde vše tak rychle, podle plánu, naskytnou se překážky, pochybnosti, starosti. A co pak??

Kam se podělo to prvotní nadšení?

To prvotní nadšení bylo hodně způsobené magií nového začátku. Vždycky, když se objeví začátek čehokoliv (vztahu, nové práce, roku,…), nemusíme se moc snažit ani nijak silně tlačit a přispívat svojí energií, abychom se cítily dobře a naladěně, vše prostě “samo” funguje.

Jenže pak se ze začátku stane průběh, rutina, den za dnem utíkají. A pak se ujme slova náš přístup, který rozhodne o tom, zda uspějeme. Jak se budeme chovat v jednotlivých situací (i nepříjemných). Jinak je snadné sklouznout do negací

…ale máme tu jednu vlastnost, která nám dokáže pomoct z této situace ven.

Je to RADOST.

Zní to asi paradoxně, že? My očekáváme RADOST jako výsledek našeho snažení, našich naplněných přání. Jenže právě v těžkých okamžicích je právě potřeba přijít s RADOSTÍ zevnitř.

Síla spočívá v tom, že si řeknu, OK, jsem tady… (dopň), nedaří se mi úplně, ale já se teď rozhodla, že do této situace vnesu radost. Já nebudu čekat, až ji (radost) dostanu, ale já budu aktivní, protože mám důvěru v mojí schopnost dosáhnout svých cílů navzdory různým překážkám.

Ta radost může vypadat jakkoliv… rozhodneš se, že se budeš víc usmívat, že budeš víc naslouchat a budeš vůči druhým laskavá v situacích, kdy to nečekají, nebo se nebudeš peskovat, ale uděláš si ze sebe zdravou legraci, nebo si řekneš, na této situaci můžu najít taky pozitiva a já je najdu. Ptej se často, jak můžeš vnést do každé situace víc RADOSTI.

Radost, kterou generuješ ty, zevnitř, je základním stavebním kamenem, který ti pomůže překonat jakoukoliv překážku v roce 2017 a dosáhnout tvých přání a cílů.

Taaakže… do jaké oblasti svého života můžeš vnést více radosti??? ♡

Krásný den, Zlata

 
Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
11.1.2017
Důležité
11.1.2017
milé ženy děkuji za komentáře
11.1.2017
Hezký článek
11.1.2017
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
11.1.2017
Důležité
11.1.2017
milé ženy děkuji za komentáře
11.1.2017
Hezký článek
11.1.2017