Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci. Již 5 let!
7 způsobů, jak si udržet štěstí
vložila 4.1.2017

7 způsobů, jak si udržet štěstí

1.)  Choďte mezi lidi

Kontakt s ostatními lidmi je klíčem k úspěchu. Od někoho se dozvíte zajímavý nápad, s někým se začnete přátelit, někoho už nikdy neuvidíte, ale chodit mezi lidi je zcela zásadní. Jakýkoliv problém pak můžete vyřešit snadněji, protože budete vědět, na koho se obrátit. Samozřejmě to znamená, že se budou i ostatní obracet na vás, nicméně i díky tomu byste se měli cítit dobře.

2.)   Dělejte to, co si skutečně užíváte

Zní to jednoduše, ale je to pravda. Bude pro vás snadné být šťastnější v případě, že budete dělat to, co opravdu chcete vy. Ne to, co po vás chtějí ostatní.

3.)   Berte život jako hru

To znamená, že občas vyhrajete a občas prohrajete. Spousta lidí zničí svůj život tím, že ho berou příliš vážně. To totiž vede jen k tlaku, stresu a nakonec i neúspěchu.

4.) Zkuste něco nového

Život nikdy nezůstává stejný, tak nezůstávejte ani vy! Vraťte se do školy, pokud chcete, změňte profesi, bydlení... Cokoliv vám pomůže být autentičtějším člověkem vám prospěje. Život je změna!

5.) Běžte na sluníčko a do přírody

Kdykoliv je možnost strávit nějaký čas venku na sluníčku, jděte do toho! Ve tmě vaše tělo produkuje více melatoninu, který zhoršuje náladu a porce sluníčka dokáže tuto změnu zvrátit. Když si pro něj navíc zajdete do přírody, která také nabíjí, tím lépe. 

6.) Pravidelně choďte za kulturou

Umění má léčebný efekt pro duši. Díky němu zapomenete na všední starosti a vaše nálada se změní. Tak hurá do divadla nebo galerie!

7.) Přijměte své štěstí

Uvědomte si všechny ty věci, díky kterým jste šťastní. Buďte vděční za to, co máte. A i kdybyste se zrovna neměli z čeho radovat, máte střechu nad hlavou, máte co jíst a můžete si vybrat, jak budete žít. A to je opravdu hodně. 

Nahlásit obsah

Co je s obsahem v nepořádku?

Sdílet obsah

Vyberte ze svých kontaktů

Čtěte také
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.1.2017
Je to tak
12.1.2017
Přidala bych jen domácího mazlíčka, ten mi zvedne náladu stoprocentně
6.1.2017
Jj
Místo, kde můžeš psát a diskutovat (9)
Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
17.1.2017
Je to tak
12.1.2017
Přidala bych jen domácího mazlíčka, ten mi zvedne náladu stoprocentně
6.1.2017
Jj